Referencie

 • Karol Starovský, Š.Moyzesa, Ružomberok

  Dopočul som sa od známych, že im Realitná kancelária Alpia s.r.o. pomohla pri predaji ich 3-izbového bytu. Tak som sa s dôverou obrátil na realitnú kanceláriu s predajom môjho 2-izbového bytu. Vo veľmi krátkom čase (do 1 týždňa) nám realitná kancelária našla kupcu podľa vopred dohodnutých podmienok. Celý obchod prebehol bez komplikácii.
 • Lenka Klásková, Veterná, Ružomberok

  Hľadala som na internete 2-izbový byt, ktorý by spĺňal naše predstavy (finančné, lokalita). Byt som si našla v ponuke na internete v realitnej kancelárii Alpia.
  Po osobnom stretnutí a následne obhliadke bytu sme sa rozhodli daný byt kúpiť. Problémom bolo, že na vyplatenie daného bytu bolo treba predať náš 1-izbový byt. Kancelária aj v tomto smere nám ponúkla svoje služby , že urobí tkz. dvojobchod. V priebehu 2 dní sa mi ozvala moja kamarátka, že kúpi náš 1-izbový byt pričom realitná kancelária zabezpečila tento obchod.
  Týmto im ďakujem za spoluprácu.
 • Emília, Blahušiaková, Bystrická cesta, Ružomberok

  Mala som garsónku. Nevedeli sme sa rozhodnúť či ju dať do prenájmu alebo predať. Nakoniec sme sa rozhodli predať. Zastavili sme sa do realitnej kancelárie. Hneď sme šli spolu na byt, kde ho nafotili a dohodli sme sa na podmienkach. Na druhý deň už boli na byte aj s klientmi. Po zložení zálohy obchod prebehol do 2 týždňov. Klientovi pomohli aj s úverom.
  Veľmi pekne ďakujeme.
 • Želmíra Kurillová, Stredné Revúce, Liptovské Revúce

  Naša rodina zdedila rodinný dom. Všetci piati súrodenci sme sa rozhodli dom predať. Pôvodne sme zaň žiadali vyššiu sumu, ale po návrhu pána Ing. Hámora mierne cenu znížiť sa firme Alpia s.r.o. podarilo nájsť kupcu. Kupec riešil financie cez hypotekárny úver a realitná kancelária Alpia s.r.o. im pomohla so všetkými potrebnými dokumentmi. Po zložení zálohy sa obchod uskutočnil do 3 týždňov.
  Ďakujeme za profesionálny postup pri predaji nášho domu.
 • Anna Bobuľová, Zárevúca, Ružomberok

  Videla som na inzertných tabuliach, že realitná kancelária Alpia hľadá pre svojho klienta záhradnú chatku. Ponúkla som im svoju. Hneď ako som ich oslovila prišli, spravili si popis, nafotili. Do týždňa sa ozvali, že bola zložená záloha. Kedže klient mal peniaze v hotovosti obchod sa riešil do týždňa. Veľmi pekne ďakujem.
 • Ivana Baranová, ul. Š. Moyzesa, Rbk

  Volám sa Ivana Baranová. Vybrala som si byt cez internet, ktorý bol v ponuke realitnej kancelárie Alpia a oslovila som ich. Keď mi oznámili, že majiteľ bytu žije v USA, priznám sa, že som sa trochu obávala, či neprídem o svoje peniaze a poriadne kúpim byt. Uistili ma, že sa nemám čoho obávať a vybavili splnomocnenia až z USA , čo celú vec urýchlilo. Dokonca som peniaze vyplatila až po prepísaní listu vlastníctva na mňa. Celý čas boli profesionálni a ja im za to pekne ďakujem.
 • Mgr. Timková Milada, ul. Mostová, Rbk

  Páni Hámorovci z realitnej agentúry Alpia nám pomohli pri kúpe nášho bytu. Urobili veľmi dobrú prácu a chceli by sme im za to vyjadriť naše poďakovanie tým, že porozprávame možným klientom o tom, ako pracujú.
  Páni Hámorovci dokázali urýchliť celý proces, ktorý by trval niekoľko mesiacov. V Ružomberku majú veľmi dobré kontakty a poznajú inštitúcie, ktoré sa zúčastňujú na procese kúpy/predaja nehnuteľnosti.
  Náš prípad bol zložitý. Nehnuteľnosť, ktorú sme si kupovali mala štyroch dedičov, z nich jeden bol maloletý. Z toho dôvodu musela prejsť kúpna zmluva súdom. Navyše sme v priebehu procesu zmenili banku. Zmluvy museli prejst súdom dvakrát. Keď sa zdalo, že celý proces sa už skončil, udiali sa zmeny v pomeroch na spoločných priestoroch domu, čo si vynútilo nové zmeny aj v kúpnej zmluve.
  Veľmi milo nás prekvapilo, že cena, ktorá sa objavuje v ich inzerátoch, je konečná cena nehnuteľnosti. Niet žiadnych percent navyše. Jediná vec, čo sme ešte museli platiť boli kolky.
  Počas celého procesu kúpy, od momentu kedy nám ukázali prvú nehnuteľnosť, cez výber banky a dokonca vo chvíli, keď sme podpisovali zmluvy, nás páni Hámorovci informovali o rôznych možnostiach, ktoré sme mali, pričom v každej chvíli bolo rozhodovanie v našich rukách.´
  Svoju profesionálnu etiku nám dokazovali deň čo deň. Aby sme uviedli príklad, keď sme mali záujem o nejakú nehnuteľnosť a boli sme si ju prezrieť, neukázali ju ďalšiemu klientovi až kým sme im neoznámili, že o ňu nemáme záujem.
  Nevieme, aká je konkurencia agentúry Alpia, ale v každom prípade sa Alpia ukázala ako seriózna, rýchla a efektívna agentúra, ktorá si dokázala poradiť aj s takým prípadom ako bol náš.
 • Mária Šipulová s rod.

  Dobrý deň! Chcem sa vyjadriť k spolupráci s realitnou kanceláriou Alpia. V minulom roku sme potrebovali predať byt na Orave a kúpiť byt v Ružomberku. Vďaka pánom z realitnej kancelárie sa nám to podarilo rýchlo a sme veľmi povďační hlavne p.ing.Petrovi Hámorovi.V rekordnom čase sa podarilo nájsť kupca na byt na Orave a tiež kúpiť byt v Ružomberku. V ďalšom roku sme potrebovali znova služby realitky a pomohol nám pán Roman Hámor,ale a aj ostatní pracovníci. Ďakujeme realitnej kancelárii za rýchle vybavenie našich požiadaviek,za ich ústretovosť, pružnosť a transparentnosť. Dôverujeme im a určite sa obrátime na nich,keď budeme potrebovať podobné služby. Doporučujeme ostatným prípadným záujemcom a klientom.

 • fingo