Referencie

 • Bibiána P.

  Chcela by som veľmi, veľmi poďakovať Romanovi Hámorovi za službu, ktorou mi pomohol predať nehnuteľnosť. Úžasný prístup, nielen po profesionálnej stránke, ale aj osobnej. Bola som milo prekvapená.

 • Jana H., Ružomberok

  S pobočkou v Ružomberku a pánom Hámorom spolupracujem po pracovnej stránke už dlhé roky. Spolupráca bola po odbornej ale aj ľudskej stránke vždy na vysokej úrovni.

 • Milan Patráš

  Chcel by som sa pani Zuzane Mydlovej ešte aj takouto formou poďakovať za vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup pri predaji bytu v Ružomberku. Po predchádzajúcich skúsenostiach s realitnými kanceláriami som bol veľmi príjemne prekvapený, že som našiel práve v pani Mydlovej osobu, ktorá bola maximálne ústretová pri riešení otázok a úkonov spojených s predajom nehnuteľnosti.

 • Emília S.

  Bola som spokojná so službami a s komunikáciou pána Petra Hámora. Odporučila by som Reality Alpia svojim známym.

 • Milomir S.

  Veľká spokojnosť s Petrom Hámorom. Všetko prebehlo perfektne, nemám čo dodať. Iba veľké ďakujem.

 • Ľubica Kovalčíková

  S Reality Alpia a Petrom Hámorom som bola maximálne spokojná po všetkých stránkach obchodu.

 • Regina Lovišková

  Pán Hámor bol vysoko profesionálny, vyriešil komplikovaný a neštandardný predaj k spokojnosti obidvoch strán. Trúfnem si povedať, že bez neho by sa predaj/kúpa neuskutočnil vôbec. Ak chcete ozajstného odborníka na reality so znalosťou technológií, právnych postupov a finančných riešení, hľadajúceho vyhovujúce riešenia pre klienta a navyše s ľudským prístupom k obidvom stranám, obráťte sa na Reality Alpia.

 • Anna a Milan Klockovci

  Pán Maga, chceme sa Vám s manželkou úprimne poďakovať za pomoc pri predaji nášho 3 izbového bytu. Vaše rýchle jednanie, odborné rady a pomoc so všetkými papierovačkami nám veľmi pomohla - bolo to na nezaplatenie. Všetky potrebné záležitosti s predajom ste vybavili k našej maximálnej spokojnosti a za veľmi krátky čas. Služby Vašej realitnej kancelárie môžeme len a len odporučiť všetkým, ktorý potrebujú pomoc pri kúpe alebo predaji svojej nehnuteľnosti. Želáme Vám veľa úspechov a čo najviac spokojných klietov.

 • Justin Lee Tancrel

  In the 11 years I have had to maintain my property with various Slovak agencies, Zuzana Mydlova was, by far, the most helpful and proactive professional agent I have had the pleasure of interacting with. In spite of the many complications of the sale, she quickly overcame them and was always measured and friendly. She is a fantastic ambassador of your company. The sale was approved in February 2018, a very quick process and I am very grateful to Reality Alpia and Zuzana Mydlova for having made this sale quick and easy. I would strongly recommend Reality Alpia to anyone looking to sell their property, especially for British customers.

 • Jakub Molčan

  Ste dobrý kolektív a tímoví hráči. Pri kúpe bytu ste nám so všetkým pomohli, sprostredkovanie bolo presne do bodky. Prístup nad naše očakávania. Ďakujeme hlavne pánovi Magovi.


 • fingo