Zrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 1068 € mesačne
310 000,00 €

1 459 m²

Úžitková plocha: 230,0 m²

ID: 17216

 
Zrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, RužomberokZrekonštruovaný rodinný dom na predaj, Sv. Anny, Ružomberok

Charakteristiky

 • Vek stavby:menej ako 10 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:tehla
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové, lokálne palivové
 • Okná:eurookná
 • Elektrická prípojka:230V
 • Počet izieb:7 a viac
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:kanalizácia
 • Plyn:áno
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s príslušenstvom nachádzajúci sa v tichej lokalite v blízkosti centra Ružomberka, ulica Sv.Anny. Stavba bola kolaudovaná v roku 2008, pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a suterénneho podlažia. Úžitková plocha nadzemných podlaží je 230m2, suterénne podlažie má 80m2. Murivo tehla PROTHERM 38cm, zateplená 7 cm polyestyrénom, strecha valbová, strešná krytina plechová škridla, okná EURO resp.strešné okná ROTO, odpad odvedený do obecnej kanalizácie (zrážková voda odvedená do trativodu, neplatí sa). Kúrenie v dome ústredné kombinované: plynový kotol, alternatívou je 24 kW krb napojený na radiátory + solárne panely.. Ohrev teplej vody je zabezpečený vykurovacími telesami a taktiež solárnymi kolektormi. Dispozícia domu: suterénne podlažie - práčovňa s kuchyňou, WC, kotolňa, sklad ovocia a zeleniny, slovenská izba s krbom, sklad na drevo. I.nadzemné podlažie - vstupná chodba, priestranná obývacia izba, kuchyňa, vetraná komora, kúpeľňa (rohová vaňa, dvojumývadlo, sprchovací kút, WC misa, bidet, pisoár, podlahové vykurovanie), šatník, spálňa. II.nadzemné podlažie tvorí chodba, kúpeľňa s WC, šatník a 4 obytné miestnosti (jedna s privedenou vodou a odpadom, možnosť prerobiť na kuchyňu). Celá stavba je zabezpečená alarmom s GSM bránou. K domu patrí rovinatý pozemok o celkovej výmere 1459 m2. V záhrade sa nachádza trojgaráž, rybník, drevený altán s privedenou elektrinou a vodou, trávnik s automatickým zavlažovacím systémom a ovocné stromy. 

IS: vodovodná, elektrická, kanalizačná a plynová prípojka. 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 19.08.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok dom
na predaj ID: 14387 2 159 m²
od 275 € mesačne 37,01 €/m² 79 900,00 €
Ružomberok dom
na predaj ID: 22741 725 m²
od 413 € mesačne 165,52 €/m² 120 000,00 €
Ružomberok dom
na predaj ID: 19724 770 m²
od 310 € mesačne 116,88 €/m² 90 000,00 €
exkluzívne iba u nás

 • Hypocentrum