Rodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské Revúce

Lokalita: Liptovské Revúce

od 155 € mesačne
49 000,00 €

444 m²

Úžitková plocha: 209,0 m²

ID: 15413

 
Rodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské RevúceRodinný dom v blízkosti lesa na predaj, Liptovské Revúce

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:vo výstavbe
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dom-chalupu v Liptovskej Revúcej situovaný v časti Vyšné Revúce, t.j. v blízkosti lesa a množstva turistických trás na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Dom má dva samostatné vstupy s viacúčelovým využitím, napríklad ako ( rodinný dom, dvojgeneračný dom, celoročná chata na rekreáciu, celoročne prenajímateľné turistom - po dokončení možnosť prespania- ubytovania cca 20 až 30 ľudí).

Dom je po prestavbe v stave hotovej hrubej stavby. Podkrovie je teraz ako jeden veľký otvorený priestor- možnosť ľubovoľného dispozičného riešenia.

Pôvodný rodinný dom bol z väčšej časti zbúraný a nanovo dostavaný v rokoch 2008 a 2009. Na prízemí je nová betónová podlahová doska  (pôvodná drevená podlaha na hline bola odstránená), vymurované nové priečky, odizolovanie od základov – podrezanie (všetky steny sú úplne suché), nový komín zn. Schiedel, železobetónový strop, nové plastové okná a balkónové dvere (šesťkomorový profil, tepelnoizolačné trojsklo, obojstranný drevodekor orech.)

IS: verejný vodovod a elektrické rozvody novou zemnou prípojkou.

K domu ešte patrí hospodárska budova na druhej strane cesty o ploche cca. 82m2, využiteľná ako garáž a sklad. Po odstránení hospodárskej budovy vznikne parkovacie miesto pre 6 áut. Na dvore medzi domom a horským potôčikom, ktorý tade preteká  je priestor na vytvorenie posedenia pri ohni či v altánku v tesnej blízkosti potôčika.

 

Na prestavbu je vydané stavebné povolenie, ktorého súčasťou je aj projektová dokumentácia.

Dátum poslednej aktualizácie: 15.10.2018

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Liptovské Revúce dom
na predaj ID: 15764 309 m²
od 145 € mesačne 148,87 €/m² 46 000,00 €
Liptovské Revúce dom
na predaj ID: 7661 871 m²
od 142 € mesačne 51,66 €/m² 45 000,00 €
Švošov dom
na predaj ID: 19502 345 m²
od 147 € mesačne 134,78 €/m² 46 500,00 €

 • fingo