Odstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

20 000,00 €/mes.

250 m²

Úžitková plocha: 230,0 m²

ID: 21915

 
Odstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, RužomberokOdstúpenie prevádzky v cente mesta, Mostová, Ružomberok

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na odstúpenie prevádzku v centre mesta, na ulici Mostová, v Ružomberku. Ide o prízemný obchodný priestor s výkladmi pri hoteli "Kultúra" s výmerou 250m2. Priestor je možné po menších stavebných úpravách využiť na napr. veľlkú kaviareň, reštauráciu, čajovňu, pizzériu, cukráreň, predajňu potravín, fitnes centrum a akýkoľvek rôzny iný obchod, nakoľko ide o pomerne veľký priestor na prízemí v úplnom centre mesta pri hoteli a veľkom parkovisku. V objekte sú vybudované WC pre hostí (muži, ženy), šatne s WC pre personál,kancelária, vzduchotechnika a pod. Doteraz priestor funguje od roku 1992 ako kaviareň a diskotéka.Budovu ja možné rozdeliť na 2 alebo až 3 menšie prevádzky / obchody/. Pozemok pod budovou je mestský a je dohodnutý nájomný vzťah.

 

V cene odstúpenia prevádzky je zahrnuté zariadenie v hodnote 50.000,-€, profesionálna faceboooková stránka a celé know-how). Veľmi rýchla návratnosť cca 8 mesiacov. 

 

Nájom: 1.300,-€ BEZ ENERGIÍ , energie: elektrina-120,-€/ mesiac , voda- 27,-€/mesiac.

  


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 23.04.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti


 • Hypocentrum