Veľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

700,00 €/mes.

110 m²

Úžitková plocha: 113,9 m²

ID: 26242

 
Veľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, RužomberokVeľkometrážny 3-izbový byt na prenájom, Š. Moyzesa, Polík, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie: 2. poschodie
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom  3-izbový veľkometrážny byt v Políku v tichej lokalite.  

Výmera bytu je 110 m2. Bytový tehlový dom  je dvojpodlažný, byt sa nachádza  na 2 poschodí.

Dominantou bytu je otvorený priestor, slnečná obývacia izba s modernou kuchyňou so všetkými zabudovanými spotrebičmi, špajzou.

V byte sa nachádza vstupná hala, priestranná detská izba, spálňa, samostatný šatník, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, 2-umývadlom, spchovacím kútom, (kúpeľňa má práčku a sušičku), výstup na zasklenú loggiu.

Byt je moderne zariadený. Má vlastné plynové kúrenie.

K bytu prislúcha pivnica v suteréne (9m2) a priestor na pôjde (6m2).

 

Občianska vybavenosť: uplné centrum mesta, obchody, reštaurácie, banky, lekárne.

Nájom: 700,- Eur/mesiac vrátane energií, nutný depozit 2 mesačné najmy.

 

K bytu je možné prenajať priestrannú 2-garaž priamo pri bytovom dome (50,- Eur/mesiac).

Dátum poslednej aktualizácie: 20.10.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na prenájom ID: 26404 69 m²
6,82 €/m²/mes. 470,00 €/mes.
NOVÉ
Ružomberok byt
na prenájom ID: 26366 58 m²
7,29 €/m²/mes. 420,00 €/mes.
NOVÉ
Ružomberok byt
na prenájom ID: 22934 29 m²
24,14 €/m²/mes. 700,00 €/mes.

 • fingo