4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

900,00 €/mes.

103 m²

ID: 26698

 
4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok4-izbový byt na prenájom v blízkom centra mesta, ul.Za Kláštorom, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Nehnuteľnosť obsahuje:terasa, kúpeľňa, WC, šatník, špajza, murované jadro
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Okná:hliníkové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Pre náročnejších klientov ponúkame v širšom centre Ružomberka, na ul. Za Kláštorom prenájom 4-oj izbovej bytovej jednotky v novopostavenom rodinnom dome so samostatným vstupom. Byt sa nachádza na II. poschodí s nádhernými výhľadmi na mesto a okolité kopce. Má výmeru 103 m2 + terasa 43 m2. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto o výmere 12 m2. O hrejivú atmosféru bytu sa postará podlahové kúrenie na plynový kotol. Dispozične byt pozostáva so: vstupná chodba s vešiakovou zostavou, priestranný šatník, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (el. rúra, varná doska, digestor, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou), špajza, jedálenská časť prepojená s obývacou izbou s výstupom na terasu, spálňa s rolldoor skriňou s výstupom na terasu, detská izba, hosťovská izba, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a umývadlovou zostavou, pračka.
Byt sa prenajíma komplet zariadený (okrem detskej a hosťovskej izby) vrátane vonkajšieho terasového sedenia.
Cena nájmu je vrátane bežne spotrebovaných energií. (vrátane kúrenia, vody a elektriny). V cene nájmu nie je internet, ktorý je možné riešiť individuálne prostredníctvom mobilných operátorov. Do bytu je privedený koaxiálny kábel zo satelitu SKYlink (potrebné si zabezpečiť prijímač s vlastnou SKYlink kartou).
Mesačné nájomné sa hradí vždy mesiac vopred a pri podpise sa skladá 2-oj mesačný depozit.

 

Dátum poslednej aktualizácie: 27.01.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na prenájom ID: 26746 44 m²
10,18 €/m²/mes. 450,00 €/mes.
Ružomberok byt
na prenájom ID: 18572 55 m²
10,04 €/m²/mes. 550,00 €/mes.
Ružomberok byt
na prenájom ID: 26744 147 m²
6,55 €/m²/mes. 960,00 €/mes.

 • fingo