Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Liptovská Štiavnica
147 600,00 € Na predaj

1 230 m²

|
120,00  €/m²

Liptovská Štiavnica, Stavebný pozemok v pokojnej rezidenčnej lokalite o výmere 1230 m2

Liptovská Štiavnica
192 960,00 € Na predaj

1 608 m²

|
120,00  €/m²

Liptovská Štiavnica, Pokoj, súkromie a príroda – stavebný pozemok 1 608 m²

Liptovská Štiavnica
161 880,00 € Na predaj

1 349 m²

|
120,00  €/m²

Liptovská Štiavnica, Slnečný stavebný pozemok 1349m2

Liptovská Štiavnica
66 800,00 € Na predaj

1 336 m²

|
50,00  €/m²

Pozemok na predaj Liptovská Štiavnica

Liptovská Štiavnica
216 000,00 € Na predaj

1 600 m²

|
135,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Liptovská Štiavnica

Liptovská Štiavnica
124 080,00 € Na predaj

1 034 m²

|
120,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom v tichej lokalite - 1034m2, Liptovská Štiavnica

Ružomberok
180 360,00 € Na predaj

1 503 m²

|
120,00  €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Do Dielca, Ružomberok

Liptovské Sliače
ZNÍŽENÁ CENA
48 840,00 € Na predaj

814 m²

|
60,00  €/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Liptovské Sliače
ZNÍŽENÁ CENA
54 480,00 € Na predaj

908 m²

|
60,00  €/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Liptovské Sliače
65 760,00 € Na predaj

822 m²

|
80,00  €/m²

Pozemok na predaj, Liptovské Sliače

Ružomberok
cena dohodou Na predaj

6 036 m²

|
-

Pozemok na predaj, ul.Tatranská, Ružomberok

Liptovský Michal
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

2 168 m²

|
-

Pozemok na predaj, Liptovský Michal


  • fingo