Veľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

cena v RK

874 m²

ID: 28357

 
Veľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, RužomberokVeľký podnikateľský objekt na predaj pešia zóna s vlastným pozemkom, Ružomberok

Charakteristiky

 • Vodovodná prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stavebný materiál:tehla / kvadra
 • Energetický certifikát:nie je k dispozícii
 • Typ podnikateľského objektu:obchodné priestory
 • Typ prevádzky:iné
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj trojpodlažný obchodný a kancelársky objekt v úplnom centre mesta na pešej zóne, ulica Podhora so vstupom do objektu priamo z pešej zóny, alebo zo zadnej časti záhrady, kde je možnosť parkovania viacerých vozidiel. Prízemie budovy t.j. prvé nadzemné podlažie.v objekte sa už dlhodobo využíva v prevažnej časti ako obchodné priestory s príslušenstvom cca 160 m2 (obchod, sklady, kancelária, hygiena) so vstupom priamo z ulice. V zadnej časti prízemia je ďalší sklad a bývalý bytový priestor celkom o rozlohe 90 m2. Na tom istom podlaží je vybudovaná nová plynová kotolňa (cca 29 m2). Má 2 plynové kotly s automatickým časovým riadením a 300 l zásobníkom na TUV, tri samostatné tepelné okruhy s možnosťou rozšírenia na štyri. Obchodné priestory majú samostatné elektrické vykurovanie, sú v pôvodnom stave, časovo prechádzali potrebnou stavebnou údržbou a modernizáciou zariadenia. Obchod má svoju vlastnú elektrorozvodnú skriňu s dvojtarifným elektromerom (nočný prúd). V strednej a zadnej časti domu sú pivničné priestory cca 18 a 10 m2. Druhé nadzemné podlažie bolo v rokoch 2002, 2003 kompletne stavebne zrekonštruované (múry, podlahy, okná, hygienické zariadenia) - má 222 m2 využiteľnej plochy.

Tretie nadzemné podlažie má plochu 237 m2, bolo vybudované v rokoch 2002, 2003 - je v podkrovných priestoroch, ako kompletne úplne nové celé podlažie vrátane krovu a strešnej krytiny. Vo všetkých zrekonštruovaných častiach budovy sú nové všetky technické rozvody - rozvody pitnej vody, TUV, celá nová elektroinštalácia, rozvody tepla a vykurovacie telesá. Nová je hlavná elektrorozvodná skriňa aj s hlavným prívodným káblom v uličnej časti domu. Elektrorozvádzač má 5 samostatných elektromerov.
Pôvodná budova (podľa dobových záznamov) bola postavená v období r. 1890, medzi 1900 a 1940 bola čiastočná prístavba v zadnej časti budovy. Pozemok (parcela) má rozlohu 874m2,
Tento zaujímavý objekt je takto okamžite pripravený na prenájom priestorov, alebo čiastočnú rekonštrukciu pre bývanie viacerých rodín s parkovaním priamo za domom.

Dátum poslednej aktualizácie: 02.12.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti


 • fingo