Reštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

250 000,00 €

276 m²

ID: 20987

REZERVOVANÉ
 
Reštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, RužomberokReštaurácia s pizzériou Fatranka, Čutkovská Dolina, Ružomberok

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:drevo
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Elektrická prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Telefónna prípojka:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu Fatranka v krásnom prostredí Čutkovskej doliny pri Ružomberku. Ide o zrubovú stavbu, ktorá bola uvedená do prevádzky v roku 2008 s kapacitou cca 50 ľudí. Zastavaná plocha je 276 m2. 

Reštaurácia pozostáva z kuchynskej časti s kompletným vybavením, reštauračná časť pre klientov, výčap, sociálne zariadenia pre klientov( aj pre imobilných), skladové priestory, vonkajšia terasa s posedením. Na poschodí sa nachádza otvorená spoločenská miestnosť s biliardom a kancelária. V roku 2017 bola k reštaurácii vybudovaná prístavba - pizzéria, ktorá pozostáva z kuchynskej časti s kompletným zariadením s pecou na pizzu, kúpeľne s toaletou, šatne. Súčasťou reštaurácie sú aj dva samostatné skladové objekty, pričom jeden slúži ako sklad na drevo.
Kúrenie je riešené formou centrálneho krbu s prieduchmi v kombinácii s pecou na tuhé palivo a konvektormi, okná sú drevené
(eurookná), podlaha je keramická dlažba. Strecha je umelý šindel s imitáciou dreva. Parkovanie pre klientov je možné na mestskom upravenom parkovisku. Celý objekt je zabezpečený alarmom.

Okolie reštaurácie je vhodné na relax a oddych. Nachádza tréningové trávnaté futbalové ihrisko, altánok, detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviská, preliezačky a pod. Futbalové ihrisko môže slúžiť aj ako plocha na rôzne masové akcie a aj ako amfiteáter.

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 30.04.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok komerčné
na predaj ID: 15949 951 m²
od 1027 € mesačne 313,35 €/m² 298 000,00 €
Ružomberok komerčné
na predaj ID: 13873 914 m²
od 2240 € mesačne 711,16 €/m² 650 000,00 €
Ružomberok komerčné
na predaj ID: 13004 2 569 m²
od 752 € mesačne 85,01 €/m² 218 400,00 €
Ružomberok komerčné
na predaj ID: 10333 101 m²
od 348 € mesačne 1 000,00 €/m² 101 000,00 €
Ružomberok komerčné
na predaj ID: 17809 221 m²
od 689 € mesačne 904,98 €/m² 200 000,00 €
exkluzívne iba u nás

 • Hypocentrum