Podnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

199 000,00 €

250 m²

Úžitková plocha: 230,0 m²

ID: 19811

 
Podnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, RužomberokPodnikateľský objekt na predaj, centrum mesta, Mostová, Ružomberok

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

ZĽAVA !!! Ponúkame na predaj podnikateľský objekt, ktorý sa nachádza v centre mesta, na ulici Mostová, v Ružomberku. Ide o prízemný obchodný priestor s výkladmi pri hoteli "Kultúra" s výmerou 250m2. Priestor je možné po menších stavebných úpravách využiť na napr. veľlkú kaviareň, reštauráciu, čajovňu, pizzériu, cukráreň, predajňu potravín, fitnes centrum a akýkoľvek rôzny iný obchod, nakoľko ide o pomerne veľký priestor na prízemí v úplnom centre mesta pri hoteli a veľkom parkovisku. V objekte sú vybudované WC pre hostí (muži, ženy), šatne s WC pre personál,kancelária, vzduchotechnika a pod. Doteraz priestor funguje od roku 1992 ako kaviareň a diskotéka.Budovu ja možné rozdeliť na 2 alebo až 3 menšie prevádzky / obchody/. Pozemok pod budovou je mestský a je dohodnutý nájomný vzťah.

 

Nájom: 1.300,-€ BEZ ENERGIÍ , energie: elektrina-120,-€/ mesiac , voda- 27,-€/mesiac.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 24.06.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti


 • Hypocentrum