Podnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v Ružomberku

Lokalita: Ružomberok

380 000,00 €

5 104 m²

ID: 20992

 
Podnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v RužomberkuPodnikateľské priestory na predaj na ul. Bystrická cesta v Ružomberku

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:kancelárske priestory
 • Vek stavby:menej ako 30 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj podnikateľské priestory s areálom na parkovanie nákladných áut na hlavnom ťahu na Banskú Bystricu, v Ružomberku.

Na pozemku o výmere 5104 m2 sa nachádza dvojpodlažný rodinný dom s pristavenou kanceláriou a dielňami a samostatne stojace veľkoplošné dielne. Pozemok je možné rozdeliť na dva menšie.

Rodinný dom je po rekonštrukcii / plastové okná, externé žalúzie, sedlová strecha so škridlovou krytinou, nové rozvody elektriny a vody, napojený na kanalizáciu. 

Dispozične dom pozostáva:

Na prízemí sa nachádza 1- izbový byt pozostávajúci z obývacej izby / 4,5 x 4,5 m /, kuchyne, kúpeľne, WC.

Na poschodí sa nachádza 3 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Dispozične : chodba, WC, kúpeľňa, 3 izby.

Prístavba: strecha - plech, lepenka. Nachádza sa tu kancelária s krbom a el. podlahovým kúrením, nachádza sa tu drevená koštrukcia slúžiaca ako skladový priestor / garáže, sklady, dielne, haly, soc. zariadenia.

Veľkopločné dielne: murovaná, plechová strecha, pec na pevné palivo, elektrina.

Podnikateľský priestor je vhodný na podnikanie v špedícii / parkovanie veľkých áut - kamiónov /, skladové priestory.

Pozemok je možné rozdeliť na dve menšie časti - podľa potreby zákazníka. 

80 Eur/ m2. 

Dátum poslednej aktualizácie: 16.04.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok komerčné
na predaj ID: 13004 2 569 m²
od 1155 € mesačne 142,08 €/m² 365 000,00 €
Ružomberok komerčné
na predaj ID: 10333 101 m²
od 278 € mesačne 871,29 €/m² 88 000,00 €

 • fingo