Veľká chata na predaj, Hrabovská dolina, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

230 000,00 € cena v RK

74 m²

ID: 27107

REZERVOVANÉ
 
Veľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, RužomberokVeľká chata na predaj, Hrabovská dolina, Ružomberok

Charakteristiky

 • Vek stavby:menej ako 20 rokov
 • Stavebný materiál:drevo
 • Terén:mierny svah
 • Energetický certifikát:nie je k dispozícii
 • Plyn:nie
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické, lokálne palivové
 • Verejný vodovod:áno
 • Počet izieb:6
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Odpad:kanalizácia
 • Okná:drevené
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Chata sa nachádza v Hrabovskej doline — v krásnom prostredí Národného parku Veľká Fatra. Skvelá poloha chaty v blízkosti lyžiarskeho strediska Skipark Ružomberok (100 m), jazera a lesa Vám zaručí nezabudnuteľné zážitky počas Vašej aktívnej, alebo relaxačnej dovolenky. Chata je vhodná na prenajímanie, ako aj na rodinnú, alebo podnikovú rekreáciu, nakoľko chatu môže kúpiť rodina, aj firma a využívať ju pre svojich zamestnancov.


Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a obytného podkrovia /prvé podlažie je murované, zvyšné dve sú drevené/. Strecha sedlová, strešná krytina drevený šindeľ. Vedľa chaty sa nachádza letné posedenie s krbom. Priamo pred chatou je kryté parkovanie pre dve autá.

Dispozícia:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, odkladacia miestnosť /lyžiareň/, technická miestnosť s umývadlom a WC a jedna väčšia miestnosť. Schodiskom sa dostanete na I. NP kde sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a kompletne vybavenou kuchyňou a jedna väčšia izba s kúpeľňou. Z chodby je výstup na dlhý balkón, ktorý spája chatu s vonkajším pozemkom s posedením a krbom. Na II. NP sú dva dvojizbové apartmány, každý má vlastnú kúpeľňu. Vo všetkých kúpeľniach sa nachádza sprchový kút, umývadlo a WC. Stavba má ústredné elektrické kúrenie, ktoré je termostatom prepojené s krbom s rozvodmi. Ohrev vody zabezpečuje bojler. Chata je napojená na mestský vodovod, ale zároveň disponuje aj vlastnou studňou (možnosť samostatne prepnúť). Odpad je riešený kanalizáciou.

Ku chate prináleží mestský pozemok o rozlohe cca 300 m2, ktorý nie je predmetom predaja a je v užívaní.

Centrum Ružomberka je vzdialené 4 km od chaty. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 50 metrov a obchod s potravinami 2 km od chaty. Aquapark Gino Paradise Bešeňová je vzdialený 8 km. Okolie Hrabovskej doliny je stvorené na turistiku a cyklistiku. Známe lyžiarske stredisko sa v lete mení na Bike Park Malino Brdo, ktoré patrí medzi top bikerské parky na Slovensku, čo ocenia nielen profesionálni bikeri, ale aj začiatočníci. Na výber máte 10 trailov. Deti si v letných mesiacoch užijú kúpanie a rôzne vodné atrakcie na jazere a lanovú dráhu v korunách stromov.

 

 

 

 

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 30.04.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Likavka chata
na predaj ID: 26597 547 m²
od 449 € mesačne 259,60 €/m² 142 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Liptovská Lúžna chata
na predaj ID: 22369 779 m²
295,25 €/m² 230 000,00 €
Lisková chata
na predaj ID: 27124 26 m²
od 94 € mesačne 1 153,85 €/m² 30 000,00 €
Liptovská Osada chata
na predaj ID: 20373 681 m²
od 411 € mesačne 190,75 €/m² 129 900,00 €
Ludrová chata
na predaj ID: 22074 462 m²
od 379 € mesačne 259,74 €/m² 120 000,00 €
Liptovská Osada chata
na predaj ID: 25887 403 m²
od 246 € mesačne 193,52 €/m² 77 990,00 €
Malé Borové chata
na predaj ID: 23131 387 m²
od 205 € mesačne 167,96 €/m² 65 000,00 €

 • fingo