Priestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, Ľubochňa

Lokalita: Ľubochňa

cena v RK

95 m²

ID: 23616

 
Priestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, ĽubochňaPriestranný tehlový 3-izbový byt s garážou na predaj, Ľubochňa

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie: 1. poschodie
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Okná:eurookná
 • Zateplenie budovy:nezateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite v obci Ľubochňa. Byt sa nachádza na 1/3 poschodí v tehlovom obytnom dome a má výmeru 95m2 + 15m2 ( lôžková časť na vyvýšenom podlaží). Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii (v roku 2003) - murované jadro s rohovou výrivou vaňou, bidetom a WC, podlahy v kombinácii plávajúcich podláh, dlažby, koberca a na mieru skladaných umeleckých drevených parkiet a kuchyňa z masívu. Kúrenie je ústredné plynové (vlastný plynový kotol zn. Viessmann). Okná sú drevené (eurookná). Vybavenie: bezpečnostné dvere, satelitná DIGI TV, internetová prípojka  a alarm. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby (v zníženom podhľade je skladový priestor), kuchyne, špajze, kúpeľne s bidetom a WC, veľkej obývacej izby s terasou, spálne  a detskej izby. V spálni a v detskej izbe je konštrukcia z masívu so schodiskom, kde je na poschodí situovaná lôžková časť (výška stropu v lôžkovej časti je cca.150 cm.). Správcom bytového domu je Bypo a celkové mesačné náklady na byt sú cca. 250 Eur/mes. / 100 Eur - Bypo, 150 Eur - plyn /.

K bytu prislúcha  murovaná garáž, pivnica, dreváreň a spoločný priestor na grilovanie. 

Ak hľadáte  bývanie v blízkosti peknej prírody a dobrou dostupnosťou do Ružomberka, tak už hľadať nemusíte a dohodnite si s nami obhliadku.

Dátum poslednej aktualizácie: 29.10.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 24594 70 m²
od 332 € mesačne 1 491,48 €/m² 105 000,00 €
ZNÍŽENÁ CENA
Ružomberok byt
na predaj ID: 19046 133 m²
od 391 € mesačne 932,13 €/m² 123 600,00 €
Ľubochňa byt
na predaj ID: 24966 48 m²
od 164 € mesačne 1 094,74 €/m² 52 000,00 €
NOVÉ

 • fingo