Novopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, Bešeňová

Lokalita: Bešeňová

od 728 € mesačne
230 000,00 €

90 m²

Úžitková plocha: 80,0 m²

ID: 26499

 
Novopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, BešeňováNovopostavený 3.izbový apartmán s vlastnou garážou, Bešeňová

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie: 2. poschodie
 • Nehnuteľnosť obsahuje:pivnica, balkón, loggia, terasa, kúpeľňa, WC, špajza, murované jadro, garáž
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj tehlovú novostavbu 3 izbového apartmánu v obci Bešeňová v novej lokalite IBV. Apartmán má výmeru 90m2 a dispozične pozostáva z chodba, špajza, kuchyňa s obývačkou, 2 x obytná miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, pivnica. K apartmánu prislúcha aj samostatná garáž s dverami na DO. Stavba má 4 bytové jednotky, je kategória A1, nízkoenergetická, vykurovanie podlahové, elektrické s devi rohožami a so samostatnými termostatmi v každej miestnosti. Okná plastové, podlahy plávajúce v kombinácii s dlažbou. Apartmán má vlastný zásobník na teplú vodu o objeme 120L. Apartmán má samostatné meranie vody a elektriny, spoločné priestory sú riešené samostatne. Strecha rovná s prestrešenou terasou, ktorú je možné využívať,  zábradlie sklenené. 
K bytu patrí pozemok s rozlohou 199,75 m2, z prednej strany je parkovisko, zo zadnej strany bude oplotený priestor slúžiaci k hrám pre deti.
Nehnuteľnosť sa dá využiť na trvalé bývanie alebo na prenájom.

 

IS: vodovodná, kanalizačná, elektrická.

 

Cena 230.000,- Eur/ bez DPH (zahŕňa bytovú jednotku, garáž, pivnicu, ¼ pozemku a terasa na streche, vonkajšie parkovacie miesta a oplotenie).

 

Nehnuteľnosť je 5 min od Aquaparku GINO PARADISE a Aquapark Tatralandia, na diaľnicu je to cca 1 min. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská ako Jasná, Donovaly, Vysoké a Nízke Tatry.

Dátum poslednej aktualizácie: 02.12.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 25224 26 m²
od 237 € mesačne 2 906,98 €/m² 75 000,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 25952 78 m²
od 189 € mesačne 769,10 €/m² 59 990,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 26342 56 m²
od 221 € mesačne 1 258,99 €/m² 70 000,00 €
Ľubochňa byt
na predaj ID: 26391 70 m²
od 233 € mesačne 1 061,87 €/m² 73 800,00 €
NÁŠ TIP

 • fingo