Mezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 389 € mesačne
123 000,00 €

130 m²

ID: 25340

 
Mezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, RužomberokMezonetový 3 izbový byt, Malé Tatry, Rybárpole, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie: 2. poschodie
 • Spôsob kúrenia:lokálne palivové, verejné ústredné
 • Okná:plastové
 • Orientácia:juh
 • Zateplenie budovy:nezateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný, mezonetový byt v lokalite Malé Tatry, Rybárpole v Ružomberku s úžitkovú plochu 130 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou  v roku 2014, kedy bola menená elektrina vo vstupnej chodbe, nová kuchyňa (kuchynská linka, spotrebiče) novovybudované podkrovie - izba, kúpeľňa, pracovňa, šatník. Podlaha je v obývacej izbe pôvodná so zachovalými drevenými parketami, v spálni je plávajúca podlaha, v kuchyni je vinylová červená podlaha, keramická dlažba je v kúpeľni, spálňa na poschodí má plávajúcu podlahu. Okná v celom byte sú plastové, interiérové dvere aj vstupné dvere sú pôvodné. 

Dispozične pozostáva z: vstupnej chodby, pôvodnej kúpeľne (rok 2005) s oknom, obývacej izby s pieckou na tuhé palivo s výstupom na terasu, spálne, novej kuchyne so vstavanými spotrebičmi. Spodná časť bytu je spojená s mezonetovou časťou moderným dreveným schodiskom s úložným priestorm so želozobetónovou konštrukciou. Izba na poschodí je presvetlená strešnými oknami, je predelená na spaciu časť a pracovnú časť, nachádza sa tu taktiež nedokončené sociálne zariadenie a šatník. 

 

Bytový dom je tehlový, nezateplený, bez výťahu, postavený v roku 1942. Bytový dom má novú zateplenú strechu s novou krytinou (rok 2012). Kúrenie je verejné ústredné formou liatinových radiátorov v kombinácii s pieckou na tuhé palivo. Parkovanie je verejné pred bytovým domom. K bytu prislúchajú aj pivničné priestory v suteréne bytového domu s výmerou 6m2 (2m x 3m). Obyvatelia bytového domu môžu využívať posedenie s ohniskom priamo pri bytovom dome.

 

Správca: BYPO

Mesačné náklady: 180,-€ + elektrina/ 3 osoby

Byt je k dispozícii od 10/2020

 

Dátum poslednej aktualizácie: 29.06.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 25341 85 m²
od 294 € mesačne 1 097,99 €/m² 93 000,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 25583 70 m²
od 303 € mesačne 1 375,36 €/m² 96 000,00 €

 • fingo