Apartmán na predaj, Bešeňová, Liptov Mieszkanie na sprzedaż, Bešeňová, Liptov Wohnung zu verkaufen, Bešeňová, Liptov

Lokalita: Bešeňová

od 522 € mesačne
165 000,00 €

32 m²

Úžitková plocha: 32,3 m²

ID: 28666

REZERVOVANÉ
 
Apartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, LiptovApartmán na predaj, Bešeňová, Liptov

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:luxusná nehnuteľnosť, bezbariérový prístup
 • Poschodie:prízemie
 • Podlaha:Plávajúca podlaha, Dlažba
 • Okná:plastové
 • Steny:Omietky
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Nehnuteľnosť obsahuje:terasa, kúpeľňa, WC, bazén, sauna
 • Zariadenie kúpelne:Sprchovací kút
 • Parkovanie:verejné parkovanie
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný apartmán na prízemí, v atraktívnom apartmánovom dome DIAMANT v obci Bešeňová.

Ten sa nachádza priamo v areáli aquapark Gino Paradise Bešeňová a aquaparkového komplexu - Vodný svet Bešeňová.
Ročnú ubytovaciu vyťaženosť dosahuje 92%.

 

Atraktívnosť investičnej príležitosti podčiarkuje nielen dispozícia priamo v bazénovom a wellness komplexe, ale aj vzdialenosti k najväčším prírodným, kultúrnym a športovým atrakciám Liptova.

Zjazd a výjazd na diaľnicu je vzdialený 1,7 km.
25 min jazdy autom sa nachádza prvá nástupná stanica najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.
Vodná nádrž Liptovská Mara a MARA CAMPING/ATC Liptovský Trnovec sú vzdialené 16 min autom.
Medzinárodné letisko Poprad – Tatry je vzdialené 40 min autom.

 

Apartmán sa predáva kompletne zariadený.
V apartmáne sú použité kvalitné stavebné a dekoračné materiály, podlahu tvorí vinylová plávajúca podlaha, taktiež kvalita nábytku a jeho prevedenia dosahuje značnú kvalitu.
K apartmánu prislúcha 3,6m2 terasa, z ktorej je výhľad na bazény a jej situovanie na západ, prináša príjemnú atmosféru zo zapadajúceho slnka.

Kúrenie je ústredné podlahové, ohrev TÚV je centrálny. Merače tepla, teplej a studenej vody sú umiestnené na spojovacej chodbe apartmánového domu.
K príslušenstvu patrí aj sklad na posteľné prádlo, taktiež na prízemí, čo je veľký benefit a nemá ho k dispozícii každý apartmán v uvedenom apartmánovom dome.

 

Dispozične:
Obytná miestnosť s kuchynským kútom 23,83m2, kúpeľňa s WC 3,91m2, chodba 3,4m2, sklad 1,2m2.

 

Náklady:
Mesačné zálohové úhrady za užívanie a služby: 230,-€
Tie obsahujú teplo na vykurovanie, teplo na ohrev TÚV, vodné stočné, el. energia, poplatok správa, fond opráv, monitoring, Recepcia, odmena za upratovanie spoločných priestorov, poistenie bytového domu, údržba vonkajších plôch, internetové pripojenie WIFI.

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie na parterze, w atrakcyjnej kamienicy DIAMANT w miejscowości Bešeňová, która znajduje się bezpośrednio na terenie aquaparku Gino Paradise Bešeňová oraz kompleksu aquaparkowego - Wodny Świat Beszeniowa.
Roczne obłożenie wynosi 92%.

 

Atrakcyjność możliwości inwestycyjnej podkreśla nie tylko układ bezpośrednio w kompleksie basenowo-wellness, ale także odległość od największych atrakcji przyrodniczych, kulturalnych i sportowych Liptowa.

Zjazd i zjazd z autostrady oddalone są od obiektu o 1,7 km.
Pierwsza stacja pokładowa największego ośrodka narciarskiego na Słowacji - Jasná Tatry Niskie - oddalona jest o 25 minut jazdy.
Zalew Liptovská Mara i MARA CAMPING / ATC Liptovský Trnovec oddalone są od obiektu o 16 minut jazdy.
Dojazd na międzynarodowe lotnisko Poprad-Tatry zajmuje 40 minut.

 

Mieszkanie sprzedawane jest w pełni umeblowane.
W mieszkaniu zastosowano wysokiej jakości materiały budowlane i dekoracyjne, podłoga składa się z winylowej podłogi pływającej, również jakość wykonania mebli i ich wzornictwo osiąga znaczną jakość.
Mieszkanie posiada taras o powierzchni 3,6 m2, z którego roztacza się widok na baseny, a jego położenie od zachodu zapewnia przyjemną atmosferę od zachodzącego słońca.

Ogrzewanie jest centralne, ogrzewanie CWU jest centralne. Liczniki ciepła, ciepłej i zimnej wody znajdują się w korytarzu łączącym kamienicę.
W wyposażeniu znajduje się również schowek na pościel, również na parterze, co jest dużym atutem i nie jest dostępne dla każdego mieszkania w kamienicy.

 

Dostępny:
Salon z aneksem kuchennym 23,83 m2, łazienka z WC 3,91 m2, przedpokój 3,4 m2, magazyn 1,2 m2.

 

Koszty:
Miesięczne zaliczki za użytkowanie i usługi: 230 . €
Zawierają one ciepło do ogrzewania, ciepło do podgrzewu CWU, wod-kan, el. energia, administracja opłat, fundusz remontowy, monitoring, recepcja, wynagrodzenie za sprzątanie części wspólnych, ubezpieczenie mieszkania, utrzymanie terenów zewnętrznych, łącze internetowe WIFI.

Wir bieten zum Verkauf eine gemütliche Wohnung im Erdgeschoss im attraktiven Apartmenthaus DIAMANT im Dorf Bešeňová an, das sich direkt im Bereich des Aquaparks Gino Paradise Bešeňová und des Aquaparkkomplexes - Wasserwelt Bešeňová befindet.
Die Jahresauslastung beträgt 92 %.

 

Die Attraktivität der Investitionsmöglichkeit wird nicht nur durch die Anordnung direkt im Schwimmbad- und Wellnesskomplex, sondern auch durch die Entfernung zu den größten Natur-, Kultur- und Sportattraktionen von Liptov unterstrichen.

Die Autobahnausfahrt und -ausfahrt sind 1,7 km entfernt.
Die erste Einstiegsstation des größten Skigebiets der Slowakei - Jasná Nízke Tatry - ist eine 25-minütige Autofahrt entfernt.
Der Stausee Liptovská Mara und das MARA CAMPING / ATC Liptovský Trnovec sind eine 16-minütige Autofahrt entfernt.
Den internationalen Flughafen Poprad - Tatry erreichen Sie in 40 Fahrminuten.

 

Die Wohnung wird komplett möbliert verkauft.
Die Wohnung verwendet hochwertige Bau- und Dekorationsmaterialien, der Boden besteht aus einem schwimmenden Vinylboden, auch die Qualität der Möbel und ihr Design erreichen beachtliche Qualität.
Die Wohnung verfügt über eine 3,6 m2 große Terrasse mit Blick auf die Pools und ihre Lage im Westen, bringt eine angenehme Atmosphäre von der untergehenden Sonne.

Die Heizung ist zentral, die Warmwasserbereitung ist zentral. Wärme-, Warm- und Kaltwasserzähler befinden sich im Verbindungsgang des Mehrfamilienhauses.
Zum Zubehör gehört auch ein Abstellraum für Bettwäsche, ebenfalls im Erdgeschoss, was ein großer Vorteil ist und nicht jeder Wohnung im Apartmenthaus zur Verfügung steht.

 

Erhältlich:
Wohnzimmer mit Kochnische 23,83 m2, Bad mit WC 3,91 m2, Flur 3,4 m2, Lager 1,2 m2.

 

Kosten:
Monatliche Vorauszahlungen für Nutzung und Dienstleistungen: 230 €
Diese enthalten Wärme zum Heizen, Wärme zur Trinkwassererwärmung, Abwasser, el. Energie, Gebührenverwaltung, Reparaturfonds, Überwachung, Empfang, Belohnung für die Reinigung der Gemeinschaftsräume, Wohnungshausversicherung, Pflege der Außenbereiche, WIFI-Internetverbindung.

Dátum poslednej aktualizácie: 13.01.2022

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Bešeňová byt
na predaj ID: 27066 42 m²
od 395 € mesačne 2 992,81 €/m² 124 800,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 28796 34 m²
od 316 € mesačne 2 967,33 €/m² 99 999,00 €
NÁŠ TIP
Ružomberok byt
na predaj ID: 29575 60 m²
od 427 € mesačne 2 250,00 €/m² 135 000,00 €
NOVÉ
Ružomberok byt
na predaj ID: 29551 67 m²
od 402 € mesačne 1 887,07 €/m² 127 000,00 €
NOVÉ
Ružomberok byt
na predaj ID: 29527 47 m²
od 278 € mesačne 1 880,34 €/m² 88 000,00 €
NOVÉ
Ružomberok byt
na predaj ID: 29576 59 m²
od 395 € mesačne 2 127,77 €/m² 124 900,00 €
NOVÉ
Ružomberok byt
na predaj ID: 29394 70 m²
od 427 € mesačne 1 925,82 €/m² 135 000,00 €

 • fingo