Rodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 496 € mesačne
144 200,00 €

812 m²

ID: 13735

 
Rodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, RužomberokRodinný dom po rekonštrukcii v tichej lokalite, Nad Skalkou, Ružomberok

Charakteristiky

 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tuf / kameň
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické, lokálne palivové
 • Okná:eurookná
 • Počet izieb:4
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:kanalizácia
 • Plyn:v blízkosti pozemku
 • Terén:rovina až mierny svah
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v tichej lokalite na ulici Nad Skalkou v Ružomberku, blízko centra mesta.

K domu patrí mierne svahovitý pozemok o výmere 812 m2. Orientácia pozemku VZ.

V roku 2011 dom prešiel kompletnou rekonštrukciou / výmena rozvodov vody, kanalizácie, elektriky /, nové stierky, podlahy, interiérové a exteriérové dvere s obložkami, biele eurookná, zateplenie domu / 10 cm polystyrén /, ale bez vonkajšieho omietnutia. Strecha sedlová so škridlovou krytinou. Spodná časť domu / pivnica / je postavená z tufu a kameňa. Obytná časť domu je z tehál a škvarobetónových tvárnic. Prístavba z itongu. Podkrovie je predelené sadrokartónovými priečkami.

Kúrenie elektrické ústredné - radiátory, krb / prieduchy do ostatných izieb / a podlahové kúrenie na celom prvom podlaží. 

Z obývačky sa prechádza na terasu. Za domom sa nachádza hospodárska budova. Na streche sú namontované solárne panely.

Dispozične dom pozostáva:

1. NP. : predchodba so schodiskom, chodba, spálňa s kúpeľnou - vaňa, kotoľňa, kúpeľňa so sprchovým kútom + WC, kuchyňa, obývačka s krbom a výstupom na terasu a do záhrady.

2. NP. - podkrovie : chodba, dva samostatné vstupy do izieb s kúpeľňou a WC /sprchový kút/, spoločná kuchyňa.

Dom je podpivničený / len pod prednou izbou /. 

Nehnuteľnosť je vhodná na podnikanie - prenájom pre 5 - 6 osôb. 

Mesačné náklady: cca 100 Eur / elektrika, voda /.

Dátum poslednej aktualizácie: 27.03.2018

Kontakt

Mám záujem o bližšie informácie
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok dom
na predaj ID: 14387 2 159 m²
od 275 € mesačne 37,01 €/m² 79 900,00 €
Ružomberok dom
na predaj ID: 14442 127 m²
od 351 € mesačne 803,15 €/m² 102 000,00 €
Ružomberok dom
na predaj ID: 15780 572 m²
od 413 € mesačne 209,79 €/m² 120 000,00 €
ZNÍŽENÁ CENA
Ružomberok dom
na predaj ID: 17216 1 459 m²
od 1068 € mesačne 212,47 €/m² 310 000,00 €

 • Hypocentrum