Referencie

 • T.K.

  Bola som veľmi spokojná. Pani Baranová je ústretová a ochotná. Veľmi dobrá spolupráca, odporúčam.

 • rod. Možiešová

  Ďakujeme realitnej kancelárii ALPIA za úspešnú realizáciu predaja bytu. Zvlášť by sme vyzdvihli spoluprácu s maklérkou pani Ing. Baranovou, ktorá s nami profesionálne a bezproblémovo spolupracovala.

 • Janka Nemčeková

  Môžem všetko hodnotiť iba pozitívne. Prístup pána Náhlovského bol ozaj dobrý aj napriek našim nejakým chybám. My sme sa cítili dobre, veci prebiehali v pohode až do samého konca. Keď sme potrebovali poradiť, bol ochotný a vždy si našiel čas na radu. Ak to bude možné a budem potrebovať radu ohľadom pozemkov, tak sa ešte rada neho obrátim. 

   

 • Žáková Michaela

  Boh mi dal sen, tento sen som nevedela naplniť bez jeho pomoci. Dal mi ruku, rozum, pomáhal mi s dukátmi, ktoré Reality Alpia premenila na domček. V kontakte som bola s pani Baranovou, ktorá papierovo viedla túto akciu zodpovedne a s pánom Náhlovským, ktorý ju zastrešoval svojou prítomnosťou a vhodným výberom. Boh to požehnal a upratujeme. Želám nám, nech sa nám všetkým darí a nech máme všetci domov.

   

 • Královenský Milan

  Touto cestou chcem vyjadriť svoju spokojnosť s prácou realitnej kancelárie Reality Alpia v Ružomberku. Presťahovali sme sa do väčšieho bytu a náš bývalý 2-izbový byt zostal prázdny, takže sme sa rozhodli ho predať. Realitná kancelária profesionálne sprostredkovala predaj nášho bytu v Ružomberku, napriek tomu, že sa byt nachádzal v menej lukratívnej časti mesta. Postarala sa o všetky úkony súvisiace s predajom. O zmluvy, návrhy na vklad do Katastra, odpisy stavu elektriny, vody, plynu, o ich prehlásenie. Bolo to jednoduchšie, ako som  si predstavoval. Ďakujem. Som veľmi spokojný s ich prácou. Po tejto skúsenosti môžem realitnú kanceláriu Reality Alpia len a len odporučiť.

 • rodina Gelnická

  Týmto chceme poďakovať kolektívu Reality Alpia a hlavne Ing. Baranovej  za jej mimoriadne profesionálny prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti. Už dlhšiu dobu sme hľadali nehnuteľnosť na rekreačné účely, ktorá by spĺňala naše predstavy - lokalita, financie. Keďže sa nám nedarilo, oslovili sme realitnú kanceláriu Alpia. Pani Baranová nám ihneď vybrala nehnuteľnosť podľa našich požiadaviek a hlavne finančných možností. Neváhala vyjsť v ústrety s informáciami a dokonca aj s obhliadkou vo svojom voľnom čase. Pravdivo nás upozornila na všetky skutočnosti ohľadne nehnuteľnosti. Počas celého obchodu bola maximálne ustretová, slušná, komunikatívna, priateľská a nezaujatá. Po zložení zálohy obchod prebehol bez komplikácií do 2 týždňov. S kúpou sme spokojní a ďakujeme Vám pani Baranová.

 • rodina Penjaková

  Vážený pane řediteli.

  Obracím se na Vás ohledně prodeje naší nemovitosti v Liptovskej Lúžnej, kterou Vaše realitní kancelář v nedávné době kompletně realizovala. Spolu s mojí manželkou Jsme velice spokojení s Vašimi službami a Vaši neúnavnou péči při zprostředkování prodeje naši nemovitosti. Chtěl by osobně poděkovat Vaši spolupracovnici paní Ing. Silvii Baranové za její obětavost, trpělivost a perfektní jednání s klienty o čemž jsme se osobně přesvědčili. Jde o velice erudovanou, komunikativní a zodpovědnou pracovnici,  s příjemným vystupováním, která si zaslouží úctu a obdiv. I touto cestou bych ji chtěl, spolu s mojí manželkou, poděkovat a popřát Vám, paní Ing. Baranové a všem Vaším spolupracovníkům hodně dalších úspěchů ve Vaší práci. Dovolte abych Vám a Vašim spolupracovníkům popřál šťastné a spokojené  Vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce 2018.

  S přáním hezkého dne, MUDr. Jozef Penjak, CSc. s manželkou Miluši Penjakovou.

 • Filip Kršík

  Bol som s veľmi spokojný so službami pána Magu a celého kolektívu Reality Alpia.

 • rodina Šimčeková

  Aj touto cestou by som chcela veľmi pekne a úprimne poďakovať realitnej kancelárii Reality Alpia a hlavne pánovi Petrovi Magovi. Nedávno sme prostredníctvom tejto realitnej kancelárie kupovali byt. Keďže nastali neočakávané komplikácie z našej strany a bolo potrebné veľa trpezlivosti, pán Peter Maga vyvinul maximálne úsilie, veril celý čas a robil maximum preto, aby sme konečne mohli mať svoje vlastné bývanie. Všetky potrebné dokumenty vybavila realitná kancelária, podali nám pravdivo všetky informácie. Keby som potrebovala opäť riešiť čokoľvek ohľadom realít, určite by som sa obrátila na realitnú kanceláriu Reality Alpia. Za celú moju rodinu sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za skvelé a profesionálne služby a ľudský prístup celému tímu realitnej kancelárie Reality Alpia a hlavne pánovi Petrovi Magovi. ĎAKUJEME.

 • Mgr. Radoslav Václav

  Perfektné služby. Na jednotku.


 • fingo