**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 444 € mesačne
129 000,00 €

131 m²

ID: 16483

 
**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok**Výrazná zľava**Chata na predaj v peknom horskom prostredí, Hrabovská dolina, Ružomberok

Charakteristiky

 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické
 • Okná:drevené
 • Elektrická prípojka:230V
 • Počet izieb:4
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:septik / žumpa
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

**Výrazná zľava**Ponúkame na predaj zrekonštruovanú zateplenú chatu nachádzajúcu sa v lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok - Malino Brdo v krásnom horskom prostredí. Polohou je len niekoľko metrov od nástupnej stanice kabínovej lanovky. Po lyžovaní príde vhod okúpanie sa v známom stredisku Aqapark Bešeňová, ktorý je vzdialený 14km od Ružomberka.

Chata je murovaná a postavená v roku 1980, II.NP je drevené, je podpivničená. Úžitková plocha je 180 m2. Pozemok je v osobnom vlastníctve o výmere 131m2. Okolitý pozemok je mestský a je možné ho užívať. V Roku 2002 prebehla kompletná rekonštrukcia, kde chata bola zateplená, nové rozvody elektriny, nová kuchynská linka na mieru, nové el. konvektory. Je napojená na pitnú vodu z rezervoáru pre 2 chaty, elektrinu, odpad je riešený septikom + trativod. Strecha je sedlová, strešná krytina plech, okná pôvodné drevené zdvojené, podlahy: dlažba v kombinácii plávajúcej podlahy, drevených dosiek, kúrenie: elektrické + krb s prieduchmi v izbách.

Dispozícia:

I.NP - garáž, vináreň

II.NP – zádverie, predsieň, kúpelňa spolu s WC, samostatná kuchyňa s novou kuchynskou linkou s elektrickým sporákom, chladničkou, zabudovanou umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestranná obývačka s krbom – teplovzdušné prieduchy,

III.NP – 3x obytná miestnosť (1 priechodná), kapacita pre 10 ľudí.

V zimných mesiacov sa dá ku chatke dostať osobným motorovým vozidlom.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 10.04.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok chata
na predaj ID: 19705 1 588 m²
30,23 €/m² 48 000,00 €
Ružomberok chata
na predaj ID: 22595 721 m²
od 155 € mesačne 62,41 €/m² 45 000,00 €
Ružomberok chata
na predaj ID: 22065 355 m²
od 137 € mesačne 112,39 €/m² 39 900,00 €
NÁŠ TIP
Ružomberok chata
na predaj ID: 20321 1 170 m²
od 465 € mesačne 115,38 €/m² 135 000,00 €

 • Hypocentrum