Veľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 294 € mesačne
93 000,00 €

83 m²

ID: 23136

 
Veľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, RužomberokVeľký, slnečný, kompletne rekonštruovaný 3 izb. byt na predaj, Bystrická cesta, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:panel
 • Poschodie:4. poschodie
 • Spôsob kúrenia:verejné ústredné
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Bystrická cesta v Ružomberku. Byt sa nachádza na 4 poschodí zatepleného bytového domu. Má bezpečnostné dvere (viacbodové uzamykanie), vymenené interiérové dvere, nové elektrické a vodovodné rozvody, plastové okná (sieťky), zasklené 2 loggie, novú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, chladnička, digestor), dve vstavané skrine v spálni a v chodbe. Orientácia bytu je spáleň a kuchyňa na sever a obývačka a detská na juh (2x loggia). Správca SBD, platba správcovi 180,- / 3 osoby + elektrika + plyn. Internetová prípojka je optickým káblom, káblovka Digi. Byt ostáva zariadený obývacou stenou, gaučom a stolíkom, kuchynskou linkou so spotrebičmi, kuchynským stolom a stoličkami. Bytový dom má zariadenú upratovaciu službu na upratovanie spoločných priestorov. 

Byt majitelia plánujú vysťahovať a odovzdať po dokončení rozostavaného rodinného domu.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 06.09.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 23107 62 m²
od 248 € mesačne 1 274,35 €/m² 78 500,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 19014 110 m²
od 269 € mesačne 772,73 €/m² 85 000,00 €
ZNÍŽENÁ CENA
Ružomberok byt
na predaj ID: 13389 79 m²
od 201 € mesačne 799,75 €/m² 63 500,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 23029 60 m²
od 196 € mesačne 1 026,49 €/m² 62 000,00 €

 • fingo