4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

od 338 € mesačne
106 900,00 €

129 m²

ID: 22107

 
4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok4-izbový mezonetový byt na predaj s balkónom- Zarevúca, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie:4. poschodie
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové, drevené
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový mezonetový (dvojposchodový) byt s balkónom a saunou blízko centra na ul. Zarevúca - Ružomberok s úžitkovou plochou 129 m2. Byt  sa nachádza na 4/4 bez výťahu, orientácia V-Z, Bytový dom bol kolaudovaný v roku 1999, okná sú plastové, strešné okná sú drevené ( nutná drobná oprava), podlaha plávajúca v kombinácii s keramickou dlažbou.

DISPOZIČNE: 1.NP- vstupná chodba, schodisko(kovové s drevenými stupňami), obývacia izba s elektrickým dizajnovým krbom prepojená s kuchyňou, detská izba s balkónom, kúpeľňa s klasickou vaňou, samostatné WC. 2.NP-chodba, izba - ateliér, spálňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou, sauna.

Kúrenie: je lokálne, vlastné, elektrické ( konvektory)

Mesačné náklady: do 180,-€ /3 osoby (vrátane elektriny)

Správca: ByPo

 

Bytový dom, ktorý bol kolaudovaný v roku 1999 je tehlový, zateplený. K bytu prislúcha ja pivnica na prvom medziposchodí. Na nultom podlaží sa nachádzajú 3 odkladacie miestnosti ( na bycikle, kočíky a pod.)Poloha bytového domu ponúka vynikajúcu dostupnosť občianskej vybavenosti. Parkovanie je verejné pri bytovom dome. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Billa, lekáreň, škola, škôlka, pošta, detské ihrisko, banka, potraviny, kaviarne, obchody, reštaurácie, vojenská nemocnica, vlaková stanica je dostupná do 10 minút. 

 

 

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 27.11.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 23601 29 m²
od 221 € mesačne 2 447,55 €/m² 70 000,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 23751 63 m²
od 246 € mesačne 1 242,04 €/m² 78 000,00 €
NÁŠ TIP
Ružomberok byt
na predaj ID: 22028 39 m²
od 158 € mesačne 1 272,01 €/m² 49 990,00 €

 • fingo