3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok

cena v RK

116 m²

Úžitková plocha: 88,8 m²

ID: 21400

 
3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok3 - izbový byt so záhradkou na predaj, Kalvária, Ružomberok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie:prízemie
 • Okná:plastové
 • Orientácia:juhovýchod
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný  3 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Kalvária v Ružomberku. Byt je o výmere 89 m2 s vlastnou záhradkou s výmerou 27 m2 a vlastným parkovacím miestom. Byt v roku 2011 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky s jedálenským kútom, spálne. Ďalšia izba je  v súčasnosti využívaná ako pracovňa, vetrateľná kúpeľňa a samostatné WC. V predsieni sa nachádza  vstavaný šatník. Obývačka je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, z ktorej sa ide priamo na slnečnú terasu so záhradou. V spálni je vstavaný priestranný šatník. V byte je podlahové kúrenie, podlaha je  v kombinácii dlažby  a lamino podlahy. Súčasťou predaja je kuchynská linka, ktorá je kompletne vybavená so spotrebičmi. V byte je zabudovaný centrálny vysávač, predpríprava na alarm, kamerový a protipožiarny systém. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite nad mestom, bývanie je prirovnateľné  k bývaniu v rodinnom dome. Maklér nehnuteľnosť odporúča. Bližšie informácie na tel. čísle 0915 524 451.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 28.02.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Ružomberok byt
na predaj ID: 19046 133 m²
od 358 € mesačne 784,31 €/m² 104 000,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 20798 102 m²
od 344 € mesačne 980,29 €/m² 99 990,00 €
Ružomberok byt
na predaj ID: 22509 78 m²
od 272 € mesačne 1 014,12 €/m² 79 000,00 €

 • Hypocentrum